Kontakta

Ni hittar oss på denna adressen 

Klockaregården Bäckaskog Värnamo

 

Vill ni komma kontakt med klubben når ni

Presidenten Janne "Sutarn" Karlsson 07074486549

Vice presidenten Michael "Grimme" Grimstedt 0708831280

Kassör Johan Samuelsson 0702829217

Sekreterare Malin Benzin 0703303061

V sekreterare Sanni Frisk 0707602336

V kassör Anette "Nettan" Olsson 0705137854